
Accessories Alloy Clavicle Necklace With Drop Shape Pendant And Melon Seed Chain Simple Style Electroplating
Accessories Alloy Clavicle Necklace With Drop Shape Pendant And Melon Seed Chain Simple Style Electroplating
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images





Accessories Alloy Clavicle Necklace With Drop Shape Pendant And Melon Seed Chain Simple Style Electroplating
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Melon Seed Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























