
Allmatch Round Diamond Edge Leafshaped Alloy Quartz Jewelry Set For Women
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 136g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images





























Allmatch Round Diamond Edge Leafshaped Alloy Quartz Jewelry Set For Women
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 136g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 136g |























