
Allmatching Fashion Watch Alloy Case Pu Strap Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | All-Matching |
| Weight | 239g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images














Allmatching Fashion Watch Alloy Case Pu Strap Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | All-Matching |
| Weight | 239g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Pu |
| Style | All-Matching |
| Weight | 239g |























