
Alloy Acrylic Rhinestones Vintage Hollow Drop Spike Style Female Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy Acrylic Rhinestones |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Natural |
| Weight | 52g |
Original: $3.81
-65%$3.81
$1.33More Images









Alloy Acrylic Rhinestones Vintage Hollow Drop Spike Style Female Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy Acrylic Rhinestones |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Natural |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Alloy Acrylic Rhinestones |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Natural |
| Weight | 52g |























