
Alloy Animal Crab Pendant Necklace With Snake Bone Chain And Baking Paint Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 88g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images




Alloy Animal Crab Pendant Necklace With Snake Bone Chain And Baking Paint Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 88g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 88g |























