
Alloy Animal Zodiac Cartoon Dachshund Pendant Necklace For Women Dripping Oil Design Fashionable Versatile Accessory
Alloy Animal Zodiac Cartoon Dachshund Pendant Necklace For Women Dripping Oil Design Fashionable Versatile Accessory
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 8g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images





Alloy Animal Zodiac Cartoon Dachshund Pendant Necklace For Women Dripping Oil Design Fashionable Versatile Accessory
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 8g |























