
Alloy Animal Zodiac Geometric Style Electroplated Starfish Conch Pendant Necklace For Women
Alloy Animal Zodiac Geometric Style Electroplated Starfish Conch Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 44g |
More Images





Alloy Animal Zodiac Geometric Style Electroplated Starfish Conch Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 44g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 44g |























