
Alloy Animal Zodiac Rhinestone Diamond Pendant Necklace Hiphop Cuban Chain Jewelry For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |
Original: $4.06
-65%$4.06
$1.42More Images






Alloy Animal Zodiac Rhinestone Diamond Pendant Necklace Hiphop Cuban Chain Jewelry For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip-Hop |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 140g |























