
Alloy Animal Zodiac Turtle Pendant Necklace With Pearl Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Tortoise,Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images






Alloy Animal Zodiac Turtle Pendant Necklace With Pearl Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Tortoise,Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Tortoise,Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























