
Alloy Band Calendar Waterproof Quartz Watch For Middleaged And Elderly Couples Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror
Alloy Band Calendar Waterproof Quartz Watch For Middleaged And Elderly Couples Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Ladies |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Weight | 230g |
Original: $11.47
-65%$11.47
$4.01More Images








Alloy Band Calendar Waterproof Quartz Watch For Middleaged And Elderly Couples Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Ladies |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Weight | 230g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Ladies |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Weight | 230g |























