
Alloy Bat Crystal Pendant Necklace With Heart And Drop Shape For Women In Dark Style And Electroplating Treatment Ball Chain
Alloy Bat Crystal Pendant Necklace With Heart And Drop Shape For Women In Dark Style And Electroplating Treatment Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Alloy Bat Crystal Pendant Necklace With Heart And Drop Shape For Women In Dark Style And Electroplating Treatment Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |























