
Alloy Business Casual Men's Round Dial Quartz Belt Watch With Scale Display And Horseshoe Buckle
Alloy Business Casual Men's Round Dial Quartz Belt Watch With Scale Display And Horseshoe Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Scale |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
More Images


















Alloy Business Casual Men's Round Dial Quartz Belt Watch With Scale Display And Horseshoe Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Scale |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Scale |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























