
Alloy Butterfly Tassel Pendant Stacked Suit Necklace With Cross Chain And Electroplating Animal Zodiac Design
Alloy Butterfly Tassel Pendant Stacked Suit Necklace With Cross Chain And Electroplating Animal Zodiac Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Alloy Butterfly Tassel Pendant Stacked Suit Necklace With Cross Chain And Electroplating Animal Zodiac Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |























