
Alloy Ceramic Animal Zodiac Shaped Electroplated Women's Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Zodiac Signs |
| Weight | 6g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images







Alloy Ceramic Animal Zodiac Shaped Electroplated Women's Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Zodiac Signs |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Zodiac Signs |
| Weight | 6g |























