
Alloy Conch Starfish Crab Animal Zodiac Dripping Oil Style Braided Rope Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 12g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Alloy Conch Starfish Crab Animal Zodiac Dripping Oil Style Braided Rope Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 12g |























