
Alloy Crown Ring With Gem Inlaid Creative Fashion For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 4g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images




Alloy Crown Ring With Gem Inlaid Creative Fashion For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 4g |























