
Alloy Crystal Flameshaped Perfume Bottle Pendant Necklace With Box Chain For Women Environmentally Friendly
Alloy Crystal Flameshaped Perfume Bottle Pendant Necklace With Box Chain For Women Environmentally Friendly
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 20g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images













Alloy Crystal Flameshaped Perfume Bottle Pendant Necklace With Box Chain For Women Environmentally Friendly
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Environmentally Friendly |
| Weight | 20g |























