
Alloy Cuban Chain Hiphop Style Geometric Diamond Stitching Necklace And Bracelet Jewelry
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 52g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images








Alloy Cuban Chain Hiphop Style Geometric Diamond Stitching Necklace And Bracelet Jewelry
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 52g |























