
Alloy Dinosaur Pendant Necklace With Geometric Style And Electroplating For Men And Women Couple
Alloy Dinosaur Pendant Necklace With Geometric Style And Electroplating For Men And Women Couple
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 572g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images






Alloy Dinosaur Pendant Necklace With Geometric Style And Electroplating For Men And Women Couple
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 572g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 572g |























