
Alloy Electroplated Insect Style Butterfly Women's Ear Clip Jewelry
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 2g |
Original: $0.90
-64%$0.90
$0.32More Images





Alloy Electroplated Insect Style Butterfly Women's Ear Clip Jewelry
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Animal |
| Weight | 2g |























