
Alloy Geometric Animals Style Electroplated Irregular Love Clavicle Chain Necklace For Couples
Alloy Geometric Animals Style Electroplated Irregular Love Clavicle Chain Necklace For Couples
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images



Alloy Geometric Animals Style Electroplated Irregular Love Clavicle Chain Necklace For Couples
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























