
Alloy Geometric Bow Opening Finger Ring For Women With Electroplating Design
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Alloy Geometric Bow Opening Finger Ring For Women With Electroplating Design
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























