
Alloy Geometric Diamond Bull Head Pendant Men's Cuban Chain Necklace Accessories
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |
More Images



Alloy Geometric Diamond Bull Head Pendant Men's Cuban Chain Necklace Accessories
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |























