
Alloy Geometric Exaggerated Heartshaped Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Environmentally Friendly Materials |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 60g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images




Alloy Geometric Exaggerated Heartshaped Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Environmentally Friendly Materials |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Environmentally Friendly Materials |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 60g |























