
Alloy Geometric Hip Hop Personality Charm Jewelry Set With Cuban Chain Bracelet And Necklace
Alloy Geometric Hip Hop Personality Charm Jewelry Set With Cuban Chain Bracelet And Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images










Alloy Geometric Hip Hop Personality Charm Jewelry Set With Cuban Chain Bracelet And Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























