
Alloy Geometric Micropaved Women's Earring Set
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images






Alloy Geometric Micropaved Women's Earring Set
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |























