
Alloy Geometric Square Diamondembedded Light Luxury Style Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 41.5 |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images







Alloy Geometric Square Diamondembedded Light Luxury Style Necklace For Women Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 41.5 |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Circumference | 41.5 |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























