🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alloy Heart Pattern Pendant Multilayer Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Select Color
From $0.42
Original: $1.19
-65%Alloy Heart Pattern Pendant Multilayer Necklace With Electroplating For Women—
$1.19
$0.42More Images























Alloy Heart Pattern Pendant Multilayer Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |







