🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Jewelry Love Pendant Necklace Zinc Alloy Snake Bone Chain Heart Pattern Electroplating For Women
Wholesale Jewelry Love Pendant Necklace Zinc Alloy Snake Bone Chain Heart Pattern Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Select Color
From $0.44
Original: $1.25
-65%Wholesale Jewelry Love Pendant Necklace Zinc Alloy Snake Bone Chain Heart Pattern Electroplating For Women—
$1.25
$0.44More Images







Wholesale Jewelry Love Pendant Necklace Zinc Alloy Snake Bone Chain Heart Pattern Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |







