
Alloy Hip Hop Retro Style Geometric C Ring 3Piece Set With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Alloy |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.67
-66%$0.67
$0.23More Images












Alloy Hip Hop Retro Style Geometric C Ring 3Piece Set With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Alloy |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Alloy |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























