🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Alloy Hiphop Scorpion Zodiac Animals Pendant Necklace With Square Pearl Chain Electroplated Jewelry Unisex
Alloy Hiphop Scorpion Zodiac Animals Pendant Necklace With Square Pearl Chain Electroplated Jewelry Unisex
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Select Color
From $0.44
Original: $1.26
-65%Alloy Hiphop Scorpion Zodiac Animals Pendant Necklace With Square Pearl Chain Electroplated Jewelry Unisex—
$1.26
$0.44More Images







Alloy Hiphop Scorpion Zodiac Animals Pendant Necklace With Square Pearl Chain Electroplated Jewelry Unisex
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























