
Alloy Imitation Pearl Beaded Niche Style Animal And Geometric Pattern Electroplated Starfish Clavicle Necklace For Women
Alloy Imitation Pearl Beaded Niche Style Animal And Geometric Pattern Electroplated Starfish Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Animal |
| Weight | 15g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Alloy Imitation Pearl Beaded Niche Style Animal And Geometric Pattern Electroplated Starfish Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Animal |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Animal |
| Weight | 15g |























