
Alloy Imitation Turquoise Star Geometric Pendant Ear Bone Clip Earrings Set With Electroplating
Alloy Imitation Turquoise Star Geometric Pendant Ear Bone Clip Earrings Set With Electroplating
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Alloy Imitation Turquoise Star Geometric Pendant Ear Bone Clip Earrings Set With Electroplating
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























