
Alloy Inlaid Green Zircon Golden Chameleon Lizard Ring Hand Jewelry For Women With Electroplating And Natural Geometric Style And Animal Zodiac Pattern
Alloy Inlaid Green Zircon Golden Chameleon Lizard Ring Hand Jewelry For Women With Electroplating And Natural Geometric Style And Animal Zodiac Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images




Alloy Inlaid Green Zircon Golden Chameleon Lizard Ring Hand Jewelry For Women With Electroplating And Natural Geometric Style And Animal Zodiac Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























