
Alloy Jewelry Geometric Retro Style Hollow Cross Doublering Pendant Electroplated Couple Necklace
Alloy Jewelry Geometric Retro Style Hollow Cross Doublering Pendant Electroplated Couple Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | British Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images




Alloy Jewelry Geometric Retro Style Hollow Cross Doublering Pendant Electroplated Couple Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | British Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | British Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























