
Alloy Jewelry Ghost Skull Spider Cross Ring Set With Geometric Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment For Women
Alloy Jewelry Ghost Skull Spider Cross Ring Set With Geometric Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Festive Elements |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Alloy Jewelry Ghost Skull Spider Cross Ring Set With Geometric Animal Zodiac Pattern And Electroplating Treatment For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Festive Elements |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Festive Elements |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |























