
Alloy Jewelry Personality Retro Small Elephant Cow Head Ot Buckle Chain Bracelet With Crown Heart Shape Flower Bow Tie Star Shape Electroplated For Women
Alloy Jewelry Personality Retro Small Elephant Cow Head Ot Buckle Chain Bracelet With Crown Heart Shape Flower Bow Tie Star Shape Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Crown,Heart Shape,Flower,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
More Images







Alloy Jewelry Personality Retro Small Elephant Cow Head Ot Buckle Chain Bracelet With Crown Heart Shape Flower Bow Tie Star Shape Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Crown,Heart Shape,Flower,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Crown,Heart Shape,Flower,Bow Tie,Star Shape |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |























