
Alloy Medieval Vintage Women's Jewelry Set With Dripping Oil Heart Flower Pattern Bracelet And Earrings
Alloy Medieval Vintage Women's Jewelry Set With Dripping Oil Heart Flower Pattern Bracelet And Earrings
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 58g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images






Alloy Medieval Vintage Women's Jewelry Set With Dripping Oil Heart Flower Pattern Bracelet And Earrings
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 58g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Set Combination | Hand Jewelry + Earrings |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 58g |























