🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alloy Metal Flower And Star Shape Ear Clip Set With Electroplating Technique
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Star Shape |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Exaggerate,Animal |
| Weight | 15g |
Select Color
From $0.54
Original: $1.53
-65%Alloy Metal Flower And Star Shape Ear Clip Set With Electroplating Technique—
$1.53
$0.54More Images








Alloy Metal Flower And Star Shape Ear Clip Set With Electroplating Technique
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Star Shape |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Exaggerate,Animal |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Star Shape |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Exaggerate,Animal |
| Weight | 15g |























