🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Alloy Metal Starfish Scallop Conch Pendant Women's Necklace Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Versatile,Animal |
| Weight | 57g |
Select Color
From $0.60
Original: $1.72
-65%Alloy Metal Starfish Scallop Conch Pendant Women's Necklace Electroplating—
$1.72
$0.60More Images












Alloy Metal Starfish Scallop Conch Pendant Women's Necklace Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Versatile,Animal |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Versatile,Animal |
| Weight | 57g |























