
Alloy Multilayered Elastic Necklace And Bracelet Set Geometric Style With Cross Crown And Roman Numerals Pattern Electroplated
Alloy Multilayered Elastic Necklace And Bracelet Set Geometric Style With Cross Crown And Roman Numerals Pattern Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Weight | 142g |
Original: $6.02
-65%$6.02
$2.11More Images




Alloy Multilayered Elastic Necklace And Bracelet Set Geometric Style With Cross Crown And Roman Numerals Pattern Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Weight | 142g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Geometry |
| Weight | 142g |























