
Alloy Oval Wheat Bracelet Style Ladies Watch With Explosive Violet Petals Light Luxury Design And Pull Rope Buckle
Alloy Oval Wheat Bracelet Style Ladies Watch With Explosive Violet Petals Light Luxury Design And Pull Rope Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 58g |
Original: $3.23
-65%$3.23
$1.13More Images









Alloy Oval Wheat Bracelet Style Ladies Watch With Explosive Violet Petals Light Luxury Design And Pull Rope Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 58g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 58g |























