
Alloy Owl Diamond Ring Electroplated Hand Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images




Alloy Owl Diamond Ring Electroplated Hand Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























