
Alloy Pocket Watch For Women And Students With Engraving Round Dial Medical Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Craft |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images







Alloy Pocket Watch For Women And Students With Engraving Round Dial Medical Style
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Craft |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Craft |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |























