
Alloy Quartz Glass Mirror Business Style Universal Car Clock Decoration
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Size | Double-Sided Adhesive |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images



Alloy Quartz Glass Mirror Business Style Universal Car Clock Decoration
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Size | Double-Sided Adhesive |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Size | Double-Sided Adhesive |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |























