
Alloy Retro Diamondencrusted Wolf Head Pendant Unisex Necklace With Pearl Chain And Electroplating Treatment
Alloy Retro Diamondencrusted Wolf Head Pendant Unisex Necklace With Pearl Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Wolf Head,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images





Alloy Retro Diamondencrusted Wolf Head Pendant Unisex Necklace With Pearl Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Wolf Head,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Wolf Head,Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |























