
Alloy Snake Bone Chain Coral Shape Necklace With Geometric Pattern Electroplated For Women Bohemian Style
Alloy Snake Bone Chain Coral Shape Necklace With Geometric Pattern Electroplated For Women Bohemian Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 98g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images




Alloy Snake Bone Chain Coral Shape Necklace With Geometric Pattern Electroplated For Women Bohemian Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 98g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 98g |























