
Alloy Sweet Cute Bear Bow Pendant Bracelet With Heart And Star Shapes And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Alloy Sweet Cute Bear Bow Pendant Bracelet With Heart And Star Shapes And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























