
Antique Snake Full Diamond Cartoon Animal Zodiac Necklace Unisex Stainless Steel Copper
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images






Antique Snake Full Diamond Cartoon Animal Zodiac Necklace Unisex Stainless Steel Copper
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |























