
Bamboo Bead Bracelet And Loose Beads Stainless Steel Electroplating Slub Diy Beaded Accessories
Bamboo Bead Bracelet And Loose Beads Stainless Steel Electroplating Slub Diy Beaded Accessories
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm,12Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Slub |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $0.92
-65%$0.92
$0.32More Images








Bamboo Bead Bracelet And Loose Beads Stainless Steel Electroplating Slub Diy Beaded Accessories
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm,12Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Slub |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Consignment | Support |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm,12Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Slub |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















